Vi har för närvarande mycket hög belastning i kundtjänst. Du vet väl om att du här på ssam.se kan få svar på de flesta av dina frågor? Om du inte hittar ditt svar här vänligen återkom senare, antingen via vårt kontaktformulär, info@ssam.se eller 0470-59 95 00 .

Stäng meddelande

Kontakta oss

Kontakta gärna oss på SSAM. Vi har en kundtjänst som svarar på dina frågor och hjälper dig. Kom ihåg att du alltid kan utföra dina ärenden på Mina sidor.

Vi försöker alltid återkoppla så snart vi kan på inkomna frågor. Du kan förvänta dig svar inom tre arbetsdagar.

telefonnummer ssam: 0470-59 95 00
epost-adress ssam: info@ssam.se
besöksadress ssam: stinavägen 3, växjö
Postadress för SSAM


 Öppettider kundtjänst

  • Måndag, tisdag, torsdag: klockan 8.00- 16.00
  • Onsdag, fredag: klockan 8.00- 15.00

 

Söker du en specifik person?

Då kan du mejla: förnamn.efternamn@ssam.se

 

Ledningsgruppen

Jessica Cedervall, VD, jessica.cedervall@ssam.se, 0470-412 96 

Susanna Henningsson, kommunikationschef, susanna.henningsson@ssam.se, 0470-79 66 37

Nicholas Jonasson, avdelningschef teknik & utveckling, nicholas.jonasson@ssam.se, 0470-412 76

Ola Sjösten, enhetschef anläggningar norr, ola.sjosten@ssam.se, 0470-73 46 91

Johanna Palm, avdelningschef insamling & transport, johanna.palm@ssam.se, 0470-79 60 26

Stefan Svensson, enhetschef anläggningar syd, stefan.svensson@ssam.se, 0708-64 17 37

Annika Stridsberg, ekonomichef, annika.stridsberg@ssam.se, 0470-79 63 43

 

Välkommen!

Relaterade länkar

Skriv ut
Senast uppdaterad: 2 december 2019